Arama Yap :    
 
Kendi Kirli Pencerem
Denemelerim
Öykülerim
Şiirlerim
Güncel
Tiyatro
Sinema
Müzik
Röportaj
Fotoğraf
  Röportaj      
Burcu Esmersoy Röportajı 17.11.2013
Röportaj: Aykut Göker

Aykut Göker: Merhabalar Burcu Hanım. Türkiye lansmanı yapılan Xbox 360 hakkında neler düşünüyorsunuz?

Burcu Esmersoy: Merhabalar. Türkçe olarak uygulamaya sunulmuş olması bence en önemlisi. Çünkü her ne kadar hepimiz yabancı dile hakim olsak da, bence bu durum oyunların yayılmasına engel oluyordu. Bir kere zaten Türkçe olarak geliyor olması çok güzel bir haber. Onun dışında da Xbox 360'ın yeni oyunları ile ilgili, Halo 4 ile ilgili söyleyebileceğim bir şey var. Daha önce oynadığım, (Gülerek) ismini vermiyorum, konsol oyunundan daha zevkli olduğunu düşünüyorum açıkçası ve oynayacağım kesin.

AG: Peki başka oyunlar var mı tavsiye edebileceğiniz?

BE: Ben zaten PES hayranıyım. Gerçi PES'den bahsederken FIFA'dan da bahsetmezsek olmaz ama yine de bir ayrım vardır ya, PES mi daha iyi FIFA mı diye...

AG: Fenerbahçe ve Galatasaray gibi...

BE: Aynen neredeyse. Her ne kadar Galatasaraylı da olsam, (Gülerek) parantez içinde bunu da söyleyeyim. Ben daha çok PES'i tercih ediyorum. Onun dışında da lansmanda yer alan oyunlardan en faydalısının, en yararlısının da açıkçası antrenman programı olduğunu düşünüyorum...

AG: Kinect ile oynanan...

BE: Aynen öyle. Her evde bulunabilir ve ''Ay ben spor salonuna gidemiyorum, spor yapamıyorum'' gibi yalanlardan (Gülerek) kurtulup, evimizde bu oyunla rahat bir şekilde antrenman yapabilir diye düşünüyorum.

AG: Sosyal mesaj da verdiniz.

BE: Verdik, veririz... (Gülerek) Her zaman sıkıştırırız araya. Savaşa karşıyız ayrıca. Halo 4 filan dedik ama yani kusura bakmayın.

AG: Peki, verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

BE: Ben teşekkür ederim. Çok merci... Hoşçakalın...

AG: Teşekkürler.
Bu yazıya yorum gönder
İsim:
E-Posta:
 
Sayfa Gösterimi: 551927 | Tüm Hakları Saklıdır. Evet Gerçekten.